Kovový dílenský nábytek

Montovaná hala - řešení pro Vaši novou dílnu

Montované ocelové haly jsou ideálním řešením pro výstavbu nové dílny, skladu či výrobních prostor. Ocelové konstrukce jsou levné a trvanlivé. Firma UNIHAL je specialistou na montované haly z ocelové konstrukce rámového typu. Řeší haly od prvotního návrhu, projekce, přes vlastní výrobu a montáž. Díky vlastní výrobě a montáži hal si velmi dobře hlídá kvalitu ve všech procesech realizace haly.

Ocelové haly jsou vhodné pro jakékoli využití – skladové haly, prodejní haly, opravny strojů, chladírenské a mrazírenské haly, sportovní haly či autosalony. Řešení skýtá nepřeberné možnosti. Variabilita je základní vlastností ocelových konstrukcí. Nic není unifikované, z ocelové konstrukce lze prakticky vyrobit a smontovat jakoukoli halu dle nápadů a představ investora.

Je možné jakkoli přizpůsobit rozměry haly, rozpon, délku, možné je i kdykoli halu prodloužit dle potřeb investora. Zateplení haly je zpravidla řešeno opláštěním ze sendvičových panelů nejvyšší kvality. Sendvičové panely pro opláštění haly jsou trvanlivé, udávaná životnost opláštění je minimálně 30 let. Po tuto dobu jsou zachovány kvalitativní vlastnosti opláštění – barevnost, tepelněizolační vlastnosti, neprůvzdušnost, požární odolnost, akustika.

Dispoziční řešení montované dílny či skladové haly

Montovaný sklad je většinou řešený jako jednopodlažní hala, může být rozdělená příčkami na několik pracovních úseků. Na sklad resp. dílnu může navazovat administrativní budova s kancelářemi. Vstup do montovaných hal zajišťuje několik plastových dveří a sekční vrata vhodných rozměrů.

Prosvětlení skladové haly či dílny je řešeno pásy plastových oken po obou bočních stranách haly. Často se do těchto typů průmyslových hal dodávají střešní hřebenové světlíky s otvírkami na déšť či vítr, které se díky čidlu samy zavřou. Světlíky dodají do haly maximum denního světla a ušetří se nemalé náklady za energie na osvětlení dílny.

Ceny průmyslových hal

Cena montované haly je velmi výhodná oproti stavbám z jiných materiálů, a to zejména z těchto důvodů - bezkonkurenční rychlost montáže a příznivé ceny materiálů. Nemáte představu, kolik by orientačně stála nová ocelová hala – podívejte se na orientační ceník montovaných hal. Pokud byste měli bližší představu o parametrech Vaší haly – poptejte nezávazně společnost UNIHAL a ta Vám rychle spočítá, kolik by Vaše hala stála. UNIHAL má odborníky na montované haly, kteří Vám také poradí s navržením nové haly – dílny tak, aby Vaše hala byla řešena funkčně a ekonomicky.

Vzhled montované dílny či skladu

Na výběr je velké množství profilací oplášťovacích panelů – od jemného profilu micro až po hrubé vlny. Stejně tak je k dispozici i velké množství barev dle vzorníku RAL. Jsou možné i různé barevné kombinace. Velmi oblíbené jsou například stříbrné barvy v kombinaci s červenou či modrou barvou. Barvy lze ladit a přizpůsobit podle firemních barev investora.

Jestli uvažujete o výstavbě nové haly - UNIHAL Vám poradí v každé fázi realizace haly – vyzkoušejte nezávaznou poptávku haly.