Kovový dílenský nábytek

Sonda do světa kovové dílenské skříně

V tomto textu se blíže podíváme na dílenské zásuvkové skříně PROFI a na dílenské skříně. Podíváme se na hlavní rysy nabízených produktů a představíme si jejich jednotlivé modifikace.

Dílenské zásuvkové skříně PROFI

Zásuvkové skříně můžeme pořídit v několika desítkách verzí. Nabízené varianty se liší především provedením, velikostí a rozložením zásuvek. Zákazníci si mohou vybrat nejen z různých provedení, ale také mohou skříně doplnit o děliče či vystélky zásuvek. Dílenské zásuvkové skříně PROFI jsou určeny pro dlouhodobé náročné nasazení v průmyslových dílenských provozech a servisech. Při výběru si zákazník může vybrat ze sedmi základních stavebních výšek, čtyřek šířek a dvou hloubek. Korpusy jsou standardně vybaveny systémem centrálního uzamykání s blokací vysunutí více zásuvek. Toto opatření slouží především jako ochrana proti převrácení. Korpusy tvoří velmi pevnou konstrukci konstruovanou jako odolné a tuhé svařence. Korpusy rovněž obsahují lišty pro instalaci zásuvek v rastru 1U nebo polic v rastru 25 mm. Jejich dno obsahuje otvory pro instalaci podvozku. Díky otvorům je možné celou skříň ukotvit k podlaze. Víko je opatřeno otvory pro spojení s deskou stolu případně s odkládací plochou s pryžovou výplní a rámečkem.

Dílenské skříně PROFI

Pod tímto názvem se skrývá dílenská univerzální skříň na soklu. Je celosvařovaná a má čtyři police, každá unese 100kg. Dvoukřídlé dveře s cylindrickým zámkem jsou doplněny o otočnou rukojeť a tříbodovým uzávěrem. Na vnitřní straně dveří je perforace. Díky perforaci je možné zavěsit na dveře nářadí. Dveře jsou uloženy na skrytých pantech, které dosedají na vnitřní lem korpusu, takže se nedají promáčknout dovnitř. Povrch je tvořen šedou práškovou barvou.

Dílenské skříně DSP PROFI

Tento typ dílenské skříně má pevnou svařovanou konstrukci osazenou křídlovými dveřmi uloženými na kovových čepech. Skříň má dvě police s plošnou nosností 100kg. Uzamykání je zajištěno cylindrickým zámkem EURO-LOCKS s otočnou rukojetí a tříbodovým uzamykacím systémem.

Korpus systému EUROPERFO má vnitřní stranu plných dveří a horní část zadní stěny korpusu vybavenou perforací pro umístění držáků nářadí. EUROPERFO systém používá otvory 10 x 10 mm v rastru 38 mm. Dílenská skříň DSP PROFI má horní odkládací plochu osazenu rámečkem v 20mm s pěnovou výplní. Povrchovou úpravu tvoří prášková světle šedá vypalovaná barva.  

Dílenská skříň DSP PROFI 92 1 J08 A

Tato dílenská skříň disponuje dvěma zásuvkami a třemi policemi. Má křídlové dveře, uzamykání cylindrickým zámkem s otočnou rukojetí, dvoubodový uzamykací mechanismus a jednoplášťové vyztužené dveře. V dílenské skříni najdeme tři police představitelné po 25 mm s nosností 100 kg a úložný prostor nad zásuvkami. Povrchová úprava je tvořena světle šedou práškovou barvou, barva zásuvek a dveří je červená.

Dílenské skříně patří mezi velmi specifické produkty a i proto doporučujeme pečlivý výběr či návštěvu prodejny.