Kovový dílenský nábytek

Dílenské kontejnery

Dílenské kontejnery jsou vhodné do dílen profesionálů, domácích kutilů i kanceláří. Můžete si je vybrat a nechat upravit přesně na míru podle vašich potřeb a specifických požadavků. Dílenské kontejnery udrží nářadí i pomůcky pěkně po ruce.

Dílenské kontejnery

Dílenské kontejnery na každé pracoviště

Statické dílenské kontejnery si můžete pořídit hned ve dvou kategoriích. Varianta dílenských kontejnerů UNI je vhodná do všech dílen a kanceláří. Varianta dílenských kontejnerů PROFI je vysoce odolná a uspěje i v náročném prostředí. Konstrukce a provedení kontejnerů odolá vyšším nárokům a hodí se profesionálních dílen i náročných provozů. V každé kategorii si můžete zvolit různý počet zásuvek a dvířek, které se hodí k uskladnění papírů, desek, nářadí a drobných materiálů dle potřeby.

Dílenské kontejnery s kolečky

Pokud hledáte dílenský kontejner s kolečky, vyberte si z kategorie dílenské pojízdné kontejnery PROFI, které se dají lehce a s minimální námahou kamkoli přesunout.
Všechny produkty jsou k dispozici v široké škále barev, kterou si můžete zvolit podle účelu a současně ji snadno sladit s interiérem vaší kanceláře či dílny.